

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 2300 W |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 520 liter/óra |
| Tömlő hossza | 8 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 50 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 194 712 Ft
További Bosch termékek: Bosch Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 2300 W |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 520 liter/óra |
| Tömlő hossza | 8 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 50 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Nincs |
| Kábel hossza | 5 m |
| Tömeg | 17 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.