| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1700 W |
| Maximum nyomás | 130 bar |
| Maximális vízszállítás | 380 liter/óra |
| Tömlő hossza | 6 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 80 720 Ft
További Bosch termékek: Bosch Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1700 W |
| Maximum nyomás | 130 bar |
| Maximális vízszállítás | 380 liter/óra |
| Tömlő hossza | 6 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Tömeg | 7.8 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.