
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
60.000 termék |AKCIÓK |akár DÍJMENTES szállítás |HŰSÉGPONTOK
Rendelj nálunk akár 0%-os online áruhitellel!
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
25+ éve | 9 áruház | készletről | bolt, GLS futár, automata
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Maximum nyomás | 135 bar |
| Maximális vízszállítás | 410 liter/óra |
| Tömlő hossza | 7 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 57 780 Ft
Kerékpàrok, autók, jàrólapok, pàrkànyok tisztítàsàra vettem. Kerti vízcsapról használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Hihetetlen erõ. Autót tényleg csak a lapos vízsugàrral szabad mosni...
Eddig nem tapasztaltam
További Bosch termékek: Bosch Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Maximum nyomás | 135 bar |
| Maximális vízszállítás | 410 liter/óra |
| Tömlő hossza | 7 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Nincs |
| Kábel hossza | 5 m |
| Szélesség | 37.3 cm |
| Magasság | 36 cm |
| Mélység | 44.2 cm |
| Tömeg | 7.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.