
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Rendelj nálunk akár 0%-os online áruhitellel!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 420 liter/óra |
| Tömlő hossza | 5 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 81 899 Ft
További Einhell termékek: Einhell Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 420 liter/óra |
| Tömlő hossza | 5 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Kábel hossza | 5 m |
| Szélesség | 38 cm |
| Magasság | 88.5 cm |
| Mélység | 36.4 cm |
| Tömeg | 10.8 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.