
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


15 éve garanciális szervizpont és Kärcher szaktanácsadás!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Benzines magasnyomású mosó |
| Motor teljesítmény | 4.7 Le |
| Maximum nyomás | 180 bar |
| Maximális vízszállítás | 590 liter/óra |
| Tömlő hossza | 10 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Nincs |
| Tömlőtartó | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 319 460 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Magasnyomású mosó
| Típus | Benzines magasnyomású mosó |
| Motor teljesítmény | 4.7 Le |
| Maximum nyomás | 180 bar |
| Maximális vízszállítás | 590 liter/óra |
| Tömlő hossza | 10 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Nincs |
| Tömlőtartó | Nincs |
| Szélesség | 51.8 cm |
| Magasság | 91.1 cm |
| Mélység | 61.1 cm |
| Tömeg | 28 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.