
15 éve garanciális szervizpont és Kärcher szaktanácsadás!

| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 4600 W |
| Maximum nyomás | 230 bar |
| Maximális vízszállítás | 760 liter/óra |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 60 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Nincs |
| Kábel hossza | 5 m |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 619 990 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 4600 W |
| Maximum nyomás | 230 bar |
| Maximális vízszállítás | 760 liter/óra |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 60 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Nincs |
| Kábel hossza | 5 m |
| Szélesség | 29 cm |
| Magasság | 56 cm |
| Mélység | 30.2 cm |
| Tömeg | 36 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.