| Típus | Benzines magasnyomású mosó |
| Motor teljesítmény | 4.8 Le |
| Benzintartály mérete | 15 l |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 560 liter/óra |
| Tömlő hossza | 15 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 155 °C |
| Vegyszertartály | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 648 040 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Magasnyomású mosó
| Típus | Benzines magasnyomású mosó |
| Motor teljesítmény | 4.8 Le |
| Benzintartály mérete | 15 l |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 560 liter/óra |
| Tömlő hossza | 15 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 155 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Szélesség | 65 cm |
| Magasság | 92 cm |
| Mélység | 121.5 cm |
| Tömeg | 114.4 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.