| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Maximum nyomás | 130 bar |
| Maximális vízszállítás | 420 liter/óra |
| Tömlő hossza | 6 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 123 749 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Maximum nyomás | 130 bar |
| Maximális vízszállítás | 420 liter/óra |
| Tömlő hossza | 6 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 40 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Szélesség | 30.5 cm |
| Magasság | 58.4 cm |
| Mélység | 41.1 cm |
| Tömeg | 11.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.