
Kamatmentes részletfizetés, gyártói jótállás.

Gyártói garanciával, részletre is!

Hatalmas készlet, gyors szállítás, kártyás fizetés
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 460 liter/óra |
| Tömlő hossza | 6 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 50 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 68 690 Ft
További Michelin termékek: Michelin Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Maximum nyomás | 140 bar |
| Maximális vízszállítás | 460 liter/óra |
| Tömlő hossza | 6 m |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 50 °C |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Kábel hossza | 5 m |
| Tömeg | 11.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.