| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Maximum nyomás | 160 bar |
| Maximális vízszállítás | 770 liter/óra |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 60 °C |
| Tömlőtartó | Van |
| Szélesség | 38.2 cm |
| Magasság | 101.7 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 438 590 Ft
További Nilfisk termékek: Nilfisk Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Maximum nyomás | 160 bar |
| Maximális vízszállítás | 770 liter/óra |
| Belépő víz maximális hőmérséklete | 60 °C |
| Tömlőtartó | Van |
| Szélesség | 38.2 cm |
| Magasság | 101.7 cm |
| Mélység | 38.2 cm |
| Tömeg | 36 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.