
Hivatalos magyarországi forgalmazótól, gyártói garanciával!
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Maximum nyomás | 100 bar |
| Maximális vízszállítás | 420 liter/óra |
| Tömlő hossza | 7 m |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Kábel hossza | 5 m |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 49 990 Ft
További PARKSIDE termékek: PARKSIDE Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Maximum nyomás | 100 bar |
| Maximális vízszállítás | 420 liter/óra |
| Tömlő hossza | 7 m |
| Vegyszertartály | Van |
| Tömlőtartó | Van |
| Kábel hossza | 5 m |
| Szélesség | 36.2 cm |
| Magasság | 47 cm |
| Mélység | 32.7 cm |
| Tömeg | 6.3 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.