
Szerszámot vennél, de 45 napra fizetnél? Nálunk megteheted!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Maximum nyomás | 150 bar |
| Maximális vízszállítás | 360 liter/óra |
| Tömlő hossza | 5 m |
| Vegyszertartály | Nincs |
| Tömlőtartó | Van |
| Tömeg | 10 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 38 790 Ft
További TOYA termékek: TOYA Magasnyomású mosó
| Típus | Elektromos magasnyomású mosó |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Maximum nyomás | 150 bar |
| Maximális vízszállítás | 360 liter/óra |
| Tömlő hossza | 5 m |
| Vegyszertartály | Nincs |
| Tömlőtartó | Van |
| Tömeg | 10 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.